Internetový obchod Balancia.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Aktivní naděje

Aktivní naděje – Jak čelit zmatku naší doby a nezbláznit se- Macyová Joanna, Johnstone Chris

Skladem (>10 ks)
Kód: 114
Značka: Grada
349 Kč –5 % 329 Kč 329 Kč / 1 ks
Kategorie: PUBLIKACE
Aktivni nadeje
Novinka
349 Kč –5 %

Jak čelit zmatku dnešní doby a nezbláznit se?

Jak se vyrovnávat se změnou klimatu, mizejícími přírodními zdroji, ekonomickými kolapsy a environmentálním žalem? Ekofilosofka Joanna Macyová a psychiatr Chris Johnstone nabízejí cestu, která obnovuje spojení se Zemí i sebou samými.

Kniha Aktivní naděje reflektuje současné globální výzvy v rámci ekofilosofického konceptu, pojmenovává jednotlivé kroky na cestě k sebeposílení i praktická cvičení k objevení vlastního tvořivého vkladu pro svět, v jakém si přejeme žít. Shrnuje zkušenosti z programu, jenž autoři knihy vedou desítky let pod názvem práce obnovující spojení (Work That Reconnects). Provází čtenáře čtyřmi stadii transformačního procesu opírajícího se o mýtickou cestu hrdiny, moderní psychologii, spiritualitu, hlubinnou ekologii a integrální vědu.

Aktivní naděje předpokládá spojitost mezi současnou společenskou, ekonomickou a ekologickou krizí a nárůstem pocitů bezvýchodnosti, deprese a osamělosti. Co se děje se světem, úzce souvisí s kvalitou našeho života a pocitem vnitřního naplnění. Vděčnost a soucit mohou být lékem pro západní společnost, která většinově vyznává konzum a soutěživost bez ohledu na důsledky.

 

A
1
2
3

 

"

 • 18V lítium-iónová batéria pre všetky nástroje domáce & amp; Záhrada Z & NBSP; 18V Power pre všetky

  balenie obsahuje:

  • Systémové príslušenstvo: 18 V & NBSP; li-ion Starter Kit 18 & Nbsp; V (4,0 & NBSP; AH + AL 1815 CV)
  • Mimoriadne dlhý čas behu v dôsledku kapacity batérie 4.0 & NBSP; AH
  • napájanie pre všetkých 18 & nbsp; v - jedna batéria pre všetky nástroje z domu a amp; Záhrada
  • žiadny pamäťový efekt, bez vlastného riešenia A & NBP; stále pripravené K & NBSP; používajte vďaka lítium-iónovú technológiu. Nabíjačka môže byť flexibilne kombinovaná so S & NBSP; všetky batérie 14.4 & Nbsp; v & nbssp; / 18 & nbsp; v z Bosch dlhej životnosti batérie vďaka inteligentnému nabíjaniu
  • nabíjačka Al 1815 CV
  • 1 × pbba batéria 18V 4.0AH W-C "
Zpět do obchodu
https://balancia.cz/