Internetový obchod Balancia.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

BALANCIA čaj Exotic

Bílý Čaj Balancia Exotic

 

Havajské barevné šílenství, nebeská chuť, tropické aroma sladkého ananasu, aloe a pomela - vše v jednom čaji! Nechte se unést, zapomeňte na celý svět a ponořte se do exotického potěšení bez hranic.

 

Složení: Bílý čaj China OP, sušený ananas bez cukru, sušené mango bez cukru, aromata, 

 

Příprava: Čaj zalijte vodou o teplotě 70-80°v poměru 1 čajová lžička na 1,5-2 dl vody. Pro přípravu čaje v konvici přidejte 1 lžičku navíc.

Doba vyluhování je 2-3 minuty (přikrytý šálek), poté přeceďte

Skladem (>10 ks)
Kód: 18003
Značka: Balancia
210 Kč –9 % 190 Kč
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.05 kg
BALANCIA čaj Exotic
210 Kč –9 %

balancia-detail-produktu B
Je značka, která se zaměřuje na produkty a předměty související s rovnováhou vašeho organismu. Jednou z nejklíčovějších vlastností konopných produktů je právě balancování, vyrovnávání lidského organismu. Naše oleje, tak pomáhají dát do rovnovážné polohy jednotlivé části lidského těla i mysli. Více o nás.

 

Proč pít čaj

Pitný režim je důležitý v každém ročním období, v některých však více než v jiných. Podzimní počasí přímo láká k tomu, sednout si s knihou k oknu či filmem k televizi, zabalit se do deky a k tomu si usrkávat oblíbený nápoj. Jaký nápoj je ale ten nejvhodnější? Někdo by řekl kakao, více lidí by řeklo káva, my říkáme čaj a věříme, že mnoho lidí by s námi souhlasilo. Čaj nás umí zahřát i osvěžit, obecně nám chutná, měli bychom ho pít ale i z mnoha jiných důvodů, jakých? Na to si pojďme odpovědět.

 

Hned ze začátku bych ráda podotkla, že čaj by měl být opravdu čaj, nikoliv drť z lístků a větviček čajovníku. Proto u nás v BALANCII dbáme na kvalitu listů a čaje, jsou vyráběny pouze z dlouhých, špičatých a vysoce kvalitních listů.

Čaj je lahodný nápoj někdy také nazýván jako nápoj s duší. Prospívá našemu organismu, povzbuzuje mysl a přispívá k dobré náladě.

 

Proč zrovna náš bílý čaj EXOTIC?  

Bílý čaj má díky výrobnímu postupu nejméně kofeinu (teinu) a zároveň nejvíc antioxidantů, což z něj dělá velkého hráče v boji proti rakovině. Podle výzkumů účinky bílého čaje dokáží potlačit rakovinové mutace buněk v ranném stádiu. Bílý čaj také dokáže ničit bakterie a viry. A kdyby vám jen toto nestačilo, má také delikátní chuť doplněnou o tropické neslazené ovoce, květy chrpy a slézu a slézu a krásnou vůni.

 

Věděli jste, že čaj …

  • při chřipkách, teplotách a nemocích dýchacího ústrojí vyvolává pocení, které je důležitou součástí léčby?
  • je velkým pomocníkem při léčbě střevních infekcí díky jeho antibakteriálním účinkům?
  • dva šálky denně zlepší paměť a schopnost učení?
  • při kožních onemocněních snižuje otok a stahuje pleť?
  • pomáhá v obnově buněk po spálení se na sluníčku?
  • konzumace čaje přispívá k posílení kostí díky fluoridu a dalším minerálům, které obsahuje?

Zpět do obchodu
https://balancia.cz/